Архів

11 березня студенти II-го курсу спеціальності 073 “Менеджмент” відвідають ТОПову компанію сфери надання професійних послуг PwC. Виїзне заняття буде здійснено відповідно до Плану заходів Центру функціонального менеджменту. Працівники компанії проведуть для студентів  навчальну екскурсію головним офісом, ознайомлять з місією, стратегічними цілями й основними функціональними завданнями компанії.  Представники служби управління персоналом PwC готують для студентів-менеджерів цікавий тренінг, присвячений написанню виграшного CV та успішному проходженню співбесіди.

26 лютого о 15:20 в ауд. 504 відбудеться лекція Юрія Назарова – директора Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації.

Зустрічі з Юрієм Назаровим завжди викликають жвавий інтерес молоді, яких хвилює майбутнє Києва.

Погодтеся, що це надзвичайно цікаво - почути з перших уст найактуальнішу інформацію від людини, яка керує і приймає рішення в питаннях цифровізації міста за допомогою новітніх технологій. Він не лише мріє про найсучасніше місто в світі – наше місто Київ, а й робить все для того, щоб перетворити мрію в життя. Його команда створює міські е-сервіси, які мають бути такими ж зручними, як, скажімо, виклик Uber.

KyivSmartCity- новий функціонал! В його todolist запровадження оплати штрафів в застосунку, можливість додавання учнівського квитка, запис у чергу до дитячого садка і сервіси е-демократії та багато іншого. Головний орієнтир - це зручність для киян.

Про нові проекти Київ Смар Сіті  буде говорити  Юрій Назаров та відповідати на запитання студентів.

dikt-nazarov.jpg.pagespeed.ce.zEaab-DljA_1.jpg

Конференція трудового колективу Університету відбудеться 28.01.2020 о 10.00 у приміщенні актовї зали навчального корпусу #1 (вул. Маршала Тимошенка, 13-Б).

На конференції мають бути присутні обрані делегати на зборах трудового колективу ФІТУ.

14.02.2020 року об 11.50 год. у 502 аудиторії відбудеться відкрита гостьова лекція на тему: «Сталий розвиток: постановка та досягнення цілей». Спікер: Любов Жарова, експерт з питань сталого людського розвитку, д.е.н., професор, завідувачка кафедри міжнародних економічних відносин, бізнесу та менеджменту Україно-американського університету Конкордія.

Прослухавши лекцію Ви отримаєте можливість дізнатися про сталий розвиток та цілі сталого розвитку для України і отримати відповіді на питання щодо актуальності і можливостей застосування ідей сталості в українських реаліях. Можливість розвинути навички аналізу інформації та виділення пріоритетів (критерії, етапи); попрактикуватися у самоорганізації (визначення завдань, пошук ресурсів, визначення обмежень, роботи в умовах обмеженого часу).  Спробувати застосувати комунікативні навички через формулювання позиції, аргументації, презентації.

_В.jpg

22 січня 2020 року о 10 годині в 503 аудиторії відбудуться Збори трудового колективу Факультету.

Порядок денний:

1.     Звіт декана про діяльність Факультету та оцінка діяльності декана.

2.     Обрання виборних представників від Факультету на Конференцію трудового колективу Університету.

3.     Відзначення співробітників Факультету.

4.     Різне.

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Сторінка 1 із 20