Конкурс "Слово Грінченка"

Шановні студенти та колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в інтерактивному конкурсі читців «Слово Грінченка»!

Метою проведення конкурсу є популяризація творчої спадщини Бориса Грінченка; виявлення обдарованої молоді; залучення до заходів, спрямованих на вшанування пам'яті великого митця; розвиток корпоративної культури і популяризації університетських цінностей.

Фестиваль-конкурс проводиться в дистанційному форматі з 10 листопада по 10 грудня 2020 року.

Подання матеріалів для участі – до 30 листопада 2020 р.

Оголошення результатів – 10 грудня 2020 р.

Участь у конкурсі беруть викладачі та студенти Київського університету імені Бориса Грінченка, які представляють прозу чи поезію Бориса Грінченка у вигляді відео-записів.

Для участі треба подати реєстраційну картку учасника (див. доданий файл), відеозапис (демонстрацію твору), посилання на ФБ-сторінку, де викладено відео у період з 10.11.2020 до 30.11.2020.

Для реєстрації треба записати відео з декламацією малої прози чи поезії Бориса Грінченка, розмістити відео на ФБ-сторінці під хештегом #Слово_Грінченка, заповнити анкету, надіслати підготовлені матеріали на корпоративну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30.11.2020 р.

Нагородження: всі учасники Конкурсу отримують сертифікати, а переможці – Дипломи 1, 2, 3 ступенів. Додатково буде визначений диплом Глядацьких симпатій.

Реєстраційна карта учасника інтерактивного конкурсу читців «Проза і поезія Бориса Грінченка»