Гостьова лекція Максима Рохманійко

30 жовтня до студентів Факультету інформаційних технологій та управління завітав Максим Рохманійко - дослідник, архітектор та підприємець, засновник Центру Просторових Технологій та проект-лід ДОМА - платформи розподіленого домовласництва. Максим - вивчає нові форми міського життя, що стають можливими завдяки новим технологіям; працює на стику архітектури, дизайну, урбанізму і соціальних наук.

Студенти спеціальностей «Математика» та «Економіка міста. Урбаністика» із задоволенням відвідали лекцію, яка ставила на меті окреслення  нових можливостей в сфері роботи з містом через призму “просторових технологій”, що лежать на перетині смарт технологій, бізнесу та архітектури й урбанізму.

Наводимо нижче рекомендавані спікером посилання на тематичні джерела, які дозволять студентам поглибити свої знання за даною тематикою.

The Value of Everything: Making and Taking in the Global Economy

Capital in the Twenty-First Century