Вибори органів студентського самоврядування

 

11 грудня 2019 року відбулись чергові вибори з числа студентів до органів студентського самоврядування Університету та Факультету інформаційних технологій та управління

Результати голосування за кандидатів на посади від Факультету інформаційних технологій та управління:

Головою ради студентського самоврядування ФІТУ обрано Бабича Олександра Миколайовича студентаІІкурсуспеціальності«Кібербезпека»

 

Члени Вченої ради ФІТУ з числа студентів:

Батрак Олена Анатоліївна - студенткаІІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Цирканюк Діана Андріївна студентка ІV курсуспеціальності«Математика»

Члени Студентського парламенту Університету:

Бабич Олександр Миколайович - студентІІкурсуспеціальності«Кібербезпека»

Батрак Олена Анатоліївна - студенткаІІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Цирканюк Діана Андріївна студентка ІV курсуспеціальності«Математика»

 

Члени ради студентського самоврядуванняФІТУ:

Арабаджи Кирило Вадимович студентІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Аскерова Вероніка Михайлівна студентка ІV курсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Батрак Олена Анатоліївна - студенткаІІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Білоченко Олександр Миколайович - студент V курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Гащук Єлизавета Вікторівна - студентка ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Коваленко Олександра Максимівна - студентка ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Коряк Олена Юріївна студентка ІІІ курсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Міндер Юлія Василівна студенткаІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Савоніна Тетяна Юріївна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Тівоненко Єлизавета Юріївна - студентка ІІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Тумасов Рафаель Едуардович - студентІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Цирканюк Діана Андріївна студентка ІV курсуспеціальності«Математика»

 

Делегати з числа студентів на збори трудового колективу ФІТУ:

Батрак Олена Анатоліївна - студенткаІІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Коваленко Олександра Максимівна - студентка ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Костікова Катерина Олександрівна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Міндер Юлія Василівна студенткаІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Самойлова Вікторія Віталіївна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Ткач Аліна Василівна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Цирканюк Діана Андріївна студентка ІV курсуспеціальності«Математика»

Делегати з числа студентів на конференцію трудового колективу Університету:

Арабаджи Кирило Вадимович студентІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Бабич Олександр Миколайович - студентІІкурсуспеціальності«Кібербезпека»

Батрак Олена Анатоліївна - студенткаІІІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Коваленко Олександра Максимівна - студентка ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Костікова Катерина Олександрівна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Ткач Аліна Василівна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Цирканюк Діана Андріївна студентка ІV курсуспеціальності«Математика»

Делегати з числа студентів на конференцію студентів ФІТУ:

Алдакімова Єкатерина Олександрівна студенткаІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Арабаджи Кирило Вадимович студентІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Аскерова Вероніка Михайлівна студентка ІV курсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Бойко Юлія Ігорівна студенткаІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Бугаєвський Владислав Володимирович - студент ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Вонсович Анастасія Андріївна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Гавриленко Дмитро Андрійович студентІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Гаврилюк Альбіна Русланівна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Гащук Єлизавета Вікторівна - студентка ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»

Гура Крістіна Сергіївна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Донець Денис Сергійович студентІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Дрига Вікторія Георгіївна студенткаІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Єрмоленко Наталія Сергіївна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Єфимчук Денис Анатолійович студентІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Ісаєва Віра Олегівна студенткаІкурсуспеціальності«Менеджмент»

Ісаєва Надія Олегівна студенткаІкурсуспеціальності«Кібербезпека»

Кіктєва Віола Сергіївна студенткаІІкурсуспеціальності«Фінанси, банківська справа та страхування»

Коваленко Олександра Максимівна - студентка ІІ курсуспеціальності«Комп’ютерні науки»<s