ПІДСУМКИ ЖИВОЇ БІБЛІОТЕКИ

На День Університету, 9-го грудня, за ініціативи Наукового Товариства ФІТУ відбувся такий соціальний захід як «Жива бібліотека».

В нашій Бібліотеці були присутні книги різних жанрів: наукової, соціальної та спортивної тематик.

Студентка першого курсу спеціальності «Менеджмент» Бабіч Ангеліна («Книга з дуже довгою назвою»), яка активно займається науковою діяльністю, розповіла читачам про одну із своїх успішних робіт з питань про проблеми маленьких та середніх міст, а також про свої наукові досягнення.

Ісаєва Віра, студентка першого курсу спеціальності «Менеджмент» («Крізь терни до зірок»), яка займається спортом з самого дитинства, розповіла нашим читачам про особливості греблі, змагання на різних рівнях та одне з найголовніших своїх досягнень – звання Майстра спорту.

Та студент другого курсу спеціальності «Кібербезпека» Новак Владислав («Люди без дому»), який переймається соціальними проблемами і розповів слухачам про актуальність проблеми безхатьків, наше відношення до них та про свій досвід у волонтерстві, наводячи в приклад справді захоплюючі історії.

Незважаючи на певні наші побоювання (чи всі слухачі сприйматимуть дані історії?), читачі залишилися задоволеними після «Живої бібліотеки». Був зворотній зв’язок між Книгами та читачами, останні активно задавали запитання, глибше занурюючись в певні історії. З кожної аудиторії читачі виносили щось нове, виходили з новим баченням, за що ми відверто вдячні їм. Як читачі, так і Книги, чудово і з користю провели ці декілька годин у «Живій бібліотеці»

Ми щиро дякуємо всім гостям, які прийшли на наший захід, за підтримку даного проекту, прекрасну атмосферу та Вашу віддачу, що було вкрай необхідним для наших Книг. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

До нових івентів!)