В добру путь!

За вікном грудень: вулиці підсвічені святковими вогнями, кияни та гості міста заполонили магазини в пошуках подарунків до Новорічних свят, а на думку спадають слова, які зазвичай притаманні травню: «Ось і пролунав останній дзвоник…». Даний настрій цілком виправданий, адже в Університеті Грінченка наразі гаряча пора захисту магістерських робіт, і через декілька днів чергові випускники-магістранти залишать стіни нашого університету. Три дні, 19-21 грудня 2019 р., на кафедрі комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління захищали свої кваліфікаційні роботи магістри спеціальностей Математика та Комп’ютерні науки.

Було багато хвилювань, але ми пишаємось нашими випускниками, які представили достойні роботи. Дякуємо головам наших комісій та представникам роботодавців за щиру підтримку наших магістрантів, об’єктивність та цікавість до їх робіт: Бойчуку О.А. (доктор фіз.-мат. наук, професор, член-кореспондент НАН України, Інститут математики НАН України), Бойку В.М. (доктор фіз.-мат. наук, старший науковий співробітник, Інститут математики НАН України), Опанасенку В.М. (доктор техн. наук, професор, Інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України), Жучкову В.А. (провiдний iнженер Департаменту впровадження програмно-апаратних та iнформацiйно-комунiкацiйних систем СКП Київтелесервiс).

З особливою гордістю хочеться відзначити кваліфікаційну магістерську роботу Орлової Марії (керівник проф. Самойленко Юлія Іванівна), яка отримала не тільки схвальні відгуки членів комісії, але й рекомендації до подальшого навчання на третьому освітньому рівні (PhD).

Вітаємо наших випускників і бажаємо їм успіху та високих злетів! Звичайно, легенька нотка смутку залишається, як після завершення будь-якої добре виконаної справи, коли приходить час розлучатися з людьми, які тебе оточували, з атмосферою співпраці і взаєморозуміння. Але нехай вона не затьмарить радості від досягнень і сподівань на майбутнє.