ХV Генеральна асамблея Української Асоціації Студентів

Студентки Факультету інформаційних технологій та управління взяли участь у ХV Генеральній асамблеї Української Асоціації Студентів (УАС), яка проходила у Львові в рамках ІІ Національного студентського форуму з 27 по 29 грудня.

УАС є незалежним демократичним національним об'єднанням студентів України, яке на добровільних засадах УАС об'єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у закладах вищої освіти України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях.

Захід відвідали студентки: Батрак Олена, Цирканюк Діана, які були одними з організаторів заходу та президентка Студентського парламенту Університету Федик Тамара, яка представляла інтереси студентів нашого університету.

На заході обговорювали пріоритетні напрями діяльності, звіти щодо діяльності, розв'язання актуальних питань студентства та вибори до виконавчого комітету Асоціації. Учасники форуму могли дізнатися останні новини вищої освіти, поставити питання на декількох панельних дискусіях, розказати або послухати про здобутки студентства за останні 20 років.

В результаті виборів до виконавчого комітету Української асоціації студентів, було обрано Цирканюк Діану на посаду члена виконкому з питань культурно-масової роботи та студентського спорту.