Збори трудового колективу Факультету інформаційних технологій та управління

22 січня 2020 відбулися Збори трудового колективу Факультету інформаційних технологій та управління. Перед колективом звітувала про діяльність факультету у 2019 році декан Михацька Алла Валер'янівна. Звіт містить оцінку освітньої діяльності факультету в 2019 році, зокрема, впровадження нової освітньої стратегії, результати роботи в науковому і міжнародному напрямі, в соціально-гуманітарних проєктах, іміджевих заходах та ін. На основі аналізу зібраних даних було зроблено висновки, виокремлено проблемні питання та намічено завдання на 2020 рік.

Звіт викликав жваве обговорення співробітників. Висловилися щодо почутого звіту і перспектив на 2020 рік Гладкова В.М., професор кафедри управління, Ільїч Л.М. завідувач кафедри управління, Удовиченко В.П., професор кафедри управління, Прошкін В.В., професор кафедри комп’ютерних наук і математики, Астаф’єва доцент кафедри комп’ютерних наук і математики, Акіліна О.В., доцент кафедри управління, Васечко Л.М., доцент кафедри фінансів та економіки, Цирканюк Діана, представник студентства. В обговоренні звіту взяв участь ректор Віктор Олександрович Огнев'юк, акцентувавши увагу на актуальних для факультету завданнях та надавши рекомендації для їх успішного виконання.

За результатами таємного голосування 90% співробітників факультету підтримали роботу Михацької А.В. на посаді декана та позитивно оцінили діяльність факультету протягом 2019 року.

Другим питанням порядку денного було вибори делегатів на Конференцію трудового колективу Університету. Наприкінці зборів декан вручила подяки співробітникам факультету за високі показники в рейтингу "Викладач очима студентів", активну організаційну роботу та професіоналізм.