День святого Валентина

14 лютого, на честь дня закоханих, члени студентського самоврядування Факультету інформаційних технологій та управління організували для всіх бажаючих лотерею. Головним призом була парна фотосесія від професійного фотографа, усі інші учасники могли обрати собі солодкий приз, жуйку " love is..." з передбаченням. Також на п'ятому поверсі Університету були встановлені літери - абревіатура назви факультету, які підсвічували, прикрашений серцями поверх, і створювали неабияку романтичну атмосферу, а також виступали чудовою фотозоною. Родзинкою свята стали "Speed Dating", тобто швидкі побачення. Охочі хлопці та дівчата могли познайомитись і дізнатися більше один про одного, у затишній атмосфері із печивом та солодкими напоями. Хтось знайшов собі нових друзів, а хтось, можливо, і кохання! Організатори, у свою чергу, мали нагоду відчути себе маленькими Купідонами!