В об’єктиві – Іванків

Іванків – це не тільки «місто наречених», а й місто майбутніх студентів Університету Грінченка, і переконатись в цьому вирішили Акіліна Олена Володимирівна (доцент кафедри управління), Казак Оксана Олексіївна (доцент кафедри фінансів та економіки) та Семеняка Світлана Олексіївна (доцент кафедри комп’ютерних наук і математики).

20 лютого 2020 року з ентузіазмом та оптимістичним настроєм вирушили вони в дорогу. Лютіж зустрів ранковою кавою та гостинністю Лютізької ЗОШ І-ІІІ ступенів. Далі слідували Демидів (Демидівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Димер (Димерська гімназія, Димерська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1) і, нарешті, Іванків (Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, № 2 ).

Передчуття весни, стрічка дороги, яка швидко зникає під колесами автомобіля, заміська архітектура, що дивує різноманіттям форм та кольорів, і, звичайно, зустрічі: з учнями 10-11 класів, вчителями, завучами, директорами навчальних закладів.

Коло тем для спілкування було досить широким та різноплановим, адже у кожного був свій інтерес: 10-класників цікавила організація курсів підготовки до ЗНО, випускників – інформація про спеціальності та умови вступу, вчителів – магістратура та курси підвищення кваліфікації. Підтримку як зі сторони вчителів, так і зі сторони учнів отримала пропозиція організації шкільних екскурсій до нашого Університету, зокрема, на Факультет інформаційних технологій та управління. Адже саме така форма профорієнтаційної діяльності, майстер-класи та презентації, проведені в рамках даних екскурсій, найбільш повно відображають особливості позааудиторного життя та навчальної діяльності наших студентів.

Поверталися до Києва втомлені, але задоволені: день був насичений подіями та враженнями і, сподіваємося, – результативним!