Віртуальний день відкритих дверей

26 травня на Факультеті інформаційних технологій та управління відбувся перший Віртуальний день відкритих дверей. З урахуванням санітарно-епідеміологічного стану, раніше прийнятих рішень органів державної влади та адміністрації університету традиційне знайомство абітурієнтів з факультетом вперше в його історії пройшло в дистанційному форматі.

Віртуальний День відкритих дверей відкрила привітальним словом декан факультету А.В. Михацька, яка в форматі онлайн коротко розповіла про освітній та науковий потенціал Університету Грінченка. Декан докладно розповіла про особливості освітнього процесу на ФІТУ, класичних і нових спеціальностях, можливості для заняття наукою.

На закінчення звертаючись до абітурієнтів, декан підкреслила, що Факультет інформаційних технологій та управління Університету Грінченка чекає всіх абітурієнтів в своїх стінах та зробить все можливе, щоб ті, хто пов'яже свою кар'єру і долю з ФІТУ, стали б дійсно видатними фахівцями.

Учасники Віртуального дня відкритих дверей ФІТУ змогли ознайомитись з матеріально-технічною базою, Новою освітньою стратегією, сайтами Університету та Факультету, кафедрами та спеціальностями, Центрами розвитку компетентностей, направити свої питання керівництву факультету, запитати про навчання і життя студентів ФІТУ.