Випуск 2020

30 червня 2020 року на Факультеті інформаційних технологій та управління пройшла церемонія випуску бакалаврів та магістрів 2020 року.

Дипломи випускників ФІТУ отримали 90 випускників (81 бакалавр денної форми навчання та 8 магістрів заочної форм навчання) з різних куточків України. Дипломи з відзнакою було вручено 11 студентам.

У зв’язку з карантинними обмеженнями церемонію було проведено в онлайн-режимі.

Випускників сердечно привітали ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Олександрович Огнев'юк та декан факультету Алла Валер'янівна Михацька, яка відзначила випускників, які зробили внесок у розвиток нашого факультету своїми здобутками в освіті, науці, спорті, культурі, а також подякувала випускникам-членам студентського активу.

Від імені випускників зі словами подяки виступила перша Голова Ради студентського самоврядування факультету інформаційних технологій та управління Вікторія Кучеровська.

Любі випускники, ми були щасливі, що ви були нашими студентами. За ці ви пройшли шлях дорослішання, набуття важливих знань і навичок. Ми впевнені, що рівень освіти та розвитку, який ви отримали в стінах нашого факультету, допоможе вам досягти всього, до чого ви прагнете, стати висококласними професіоналами та спеціалістами, якими будемо пишатися не лише ми, але й уся країна.

Ми бажаємо Вам успіхів і чекаємо побачити вас наступного навчального року знов нашими студентами, але вже на ОКР «Магістр» та ОНР «Доктор філософії»!

Відео урочистої церемонії випуску Факультету інформаційних технологій та управління 2020 можна переглянути за посиланням: