Ось ми які! - 2020

28.10.2020 відбулась прем'єра відео- презентації першокурсників Шоу-програма «Ось ми які!».

Цього року ми були вимушені змінити формат і на деякий час покинути сцену, але це не завадило нашим талановитим студентам проявити себе на повну.

Не зважаючи на те, що студенти-першокурсники не отримали того задоволення та позитивних емоції на сцені, але ми певні, що ті самі емоції вони пережили під час підготовки та звісно самої ПРЕМ'ЄРИ.

Також не обійшлось без Ради студентського самоврядування Факультету інформаційних технологій та управління, які допомагали та підтримували наш перший курс під час підготовки до Ось ми які та, які не гірше нового покоління запалили вогник у серцях глядачів своїми вибуховими емоціями та танцями.

Щоденні репетиції на свіжому повітрі, зйомки по всьому Києву і ось те, що у нас вийшло: