З Днем Студента 2020

Шановні студенти Факультету інформаційних технологій та управління!

Вітаю вас з Днем Студента! Це Свято нових знань, молодості, цікавих захоплень, амбітних планів.

Студентська лава є початком довгого шляху вашого професійного зростання. Від того, як ви проведете студентські роки, залежить ваш подальший успіх.

Наш професорсько-викладацький склад і адміністрація робить все для того, що б ви отримали сучасні знання. Проте дуже багато залежить від вас самих.

Сьогодні суспільство отримало серйозний виклик - пандемію. Це вплинуло на формат навчання в університетах всього світу, змінивши наше уявлення про можливості дистанційного навчання.

Але в усі часи студентство було самою наполегливою і креативною частиною суспільства. І я бажаю Вам зберігати такий потужний дух і надалі. Попри обмеження й виклики, будуйте своє життя на засадах загально-людських цінностей, творчості і нових знань!

З честю несіть високе звання Студента! Нехай навчання дається легко, а кожний крок наповниться новими цілями, високими прагненнями і перемогами. Бажаю вам успішного навчання! Будьте щасливими і здоровими!

Декан  Алла Михацька

84313496-flat-lay-home-office-desk-women-workspace-with-laptop-white-peony-flowers-bouquet-silver-accessories.jpg