Відвідування деканом ФІТУ Міжнародної виставки «Безпека – 2016»

18 жовтня 2016 року декан факультету інформаційних технологій та управління Михацька Алла Валер’янівна та завідувач кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Литвин Оксана Степанівна відвідали Міжнародну виставку «Безпека – 2016».

Виставка є важливою подією сфери індустрії безпеки в Україні. Вона  об’єднує виробників технічних засобів та обладнання, дистриб’ютерів, виробників програмного забезпечення провідних вітчизняних та закордонних компаній.

На виставці Михацька А.В. та Литвин О.С. ознайомилися з новинками, що демонстрували учасники, протестували окремі стенди й обладнання. Було встановлено контакти з бізнес-компаніями, які займаються інформаційною безпекою, зокрема, безпекою зберігання та обробки даних, безпекою веб-додатків, локальних и глобальних мереж, антивірусного захисту, шифруванням, захистом інформації в каналах зв’язку, технологіями дистанційного управління системами «Розумний будинок».