Брейн-ринг «Я люблю Україну»

З нагоди Дня української писемності та мови (09.11.2016) відбувся Брейн-ринг «Я люблю Україну», який був організований Радою студентського самоврядування. У змаганні взяли участь студенти - першокурсники Факультету інформаційних технологій та управління та Факультету права та міжнародних відносин.
З вітальним словом до учасників та вболівальників змагання виступила Декан Факультету інформаційних технологій та управління – Михацька Алла Валер’янівна, яка висловила подяку організаторам турніру, а також привітання з нагоди Дня української мови та писемності .
В результаті змагання краще виглядала команда Факультету права та міжнародних відносин, проте абсолютно всі учасники обох команд отримали заохочувальні подарунки у вигляді солодощів і елементів корпоративної культури університету.