День відкритих дверей

12 листопада 2016 р. Факультет інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка організував та провів День відкритих дверей для випускників загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл і ліцеїв м. Києва, який цього разу традиційно зібрав велику кількість випускників шкіл м. Києва, що свідчить про великий і все більш зростаючий інтерес до нашого навчального закладу.

В рамках Дня відкритих дверей перед майбутніми абітурієнтами виступила декан факультету Михацька Алла Валер’янівна, яка докладно розповіла про факультет, про його досягнення та перспективи розвитку, про те, чим зумовлені лідерство, популярність та новаторство нашого факультету. Докладну та цікаву інформацію про спеціальності, з яких на факультеті відбувається підготовка фахівців, про особливості навчання та студентського життя до випускників шкіл донесли найяскравіші представники великої Грінченківської родини, серед яких були і вихованці Факультету інформаційних технологій та управління. Впевнені, що саме їх презентація різнобічних напрямів підготовки та яскравого студентського життя долучить до наших дружних лав нових студентів, метою яких є стати лідером у житті.

Зустріч вийшла цікава і плідна. Гості виявляли інтерес до особливостей навчання у нас, спеціалізацій, які ми пропонуємо опанувати в межах навчального плану, майбутньої роботи.

Дякуємо всім учасникам і організаторам заходу!