Науково-методичний семінар на тему: «Інноваційний педагогічний досвід».

3 листопада 2016 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбувся науково-методичний семінар на тему: «Інноваційний педагогічний досвід».

На семінарі було представлено доповіді:

Наукове дослідження як засіб стимулювання активного навчання (доповідач Бодненко Д.М.)

Проектна діяльність студента у формуванні компетентного фахівця з фінансів (доповідач Сосновська О.О.)

Досвід використання тренінгових технологій при  підготовці майбутніх фахівців (доповідачі Редько С.І. та Линьов К.О.)

З вітальним словом звернулася до присутніх декан Факультету інформаційних технологій та управління Михацька Алла Валер’янівна, кандидат педагогічних наук.

На навчально-методичному семінарі розглядалися різні аспекти освітньої діяльності студентів, а саме: навчання з використанням хмаро орієнтованих технологій та залученням проектної методики, рольової гри; було розкрито специфіку психології ухвалення управлінських рішень в освітніх установах; та продемонстровано особливості роботи з залученням інвестиційної компанії «BSHARKS».

Студенти ФІТУ спеціальності «Фінанси і кредит» та дружнього факультету спеціальності «Історія» активно долучилися до демонстрації зазначених вище доповідей. Під час демонстрації тренінгових технологій було запрошено учасників семінару, які були захоплені діловою грою щодо прийняття управлінських рішень в освітніх установах.

Семінар відвідав проректор з науково-методичної та навчальної роботи Університету Жильцов Олексій Борисович,кандидат педагогічних наук, доцент, який підбив підсумки щодо семінару, зазначивши слабкі і сильні сторони проведеного заходу.