Конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка.

З нагоди чергової річниці від дня народження Бориса Грінченка в нашому Університеті був проведений, ставши вже традиційним, конкурс на кращу інтерпретацію слів Словника Бориса Грінченка.

Змагання між вихованцями Факультетів, Інститутів та Університетського коледжу відбувався в два етапи.

На першому підготовчому етапі студенти, зареєструвавшись на Wiki - порталі й використовуючи шаблон, опрацьовували слова із словника Бориса Грінченка, додавши до них тлумачення з сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, аудіо, відео ресурси, цікаві факти тощо.

На другому етапі представники команд - учасниць отримали змогу відчути себе справжніми чарівниками, оживлюючи такі знайомі і, разом з тим, зовсім нові для нас слова.

Команда нашого Факультету інформаційних технологій та управління у складі: Кучеровської Вікторії, Горбатовського Дмитра, Сисенко Юлії, Білоченко Олександра та Пильцової Анастасії завдяки блискучому виступу, в якому поєдналася танцювальна та акторська майстерності, вдихнули нове життя та під іншим креативним кутом подивилися на такі знайомі на перший погляд слова, як Хоробрий, Сама, Солодко, отримавши за свою майстерність високі бали від поважного жюрі та відзнаку у номінації «Яскравість та креативність презентації».

Особливий подарунок від НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності отримала студентка Пильцова Анастасія за виконання віршу.

І хоча цьогорічний конкурс не визначав претендентів на п’єдестал пошани, наші вихованці є для нас справжніми переможцями і найкращими серед гідних носити почесне звання студента - грінченківця.

Дякуємо їм та організаторам конкурсу, які зайвий раз довели, що Борис Грінченко та його творіння є завжди сучасними!