Факультет у гостях в Коледжі

8 лютого 2017 р. представники Факультету інформаційних технологій та управління відвідали Університетський колледж Київського університету імені Бориса Грінченка.

На зустрічі із випускниками різних спеціальностей завідувачі кафедр та викладачі Гладкова В.В., Литвин О.С., Рамський А.Ю., Акіліна О.В., Казак О.О. розповіли про можливість продовження навчання на бакалаврському рівні як на спорідненій, так і на інші спеціальності. Жвавий інтерес у слухачів викликала інформація про основні напрямки навчальної діяльності Факультету та студентського життя в Університеті.

Також з метою забезпечення наступності та логічності навчання було розглянуто і обговорено можливі зміни в навчальних планах спеціальностей «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа та страхування» із колегами циклової комісії економіко-математичних дисциплін і менеджменту.

Ми вдячні директору коледжу Братко Марії Василівні, голові циклової комісії Головчанській Оксані Василівні та колегам за теплу зустріч і плідну співпрацю!