Зустріч з майбутніми абітурієнтами 11-х класів Економіко-правового ліцею міста Києва

15 лютого 2017 р. на запрошення Факультету інформаційних технологій та управління відбулася зустріч з майбутніми абітурієнтами 11-х класів Економіко-правового ліцею міста Києва.

На зустрічі було близько 40 старшокласників. Учням оглядово представили матеріально-технічну базу Університету (навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, басейн, спортивні зали і т.п.). В аудиторії імені Бориса Грінченка відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів з викладачами кафедр.

В ході зустрічі завідувач кафедрою інформаційних технологій і математичних дисциплін, к.ф.-м.н., Литвин О.С., доцент кафедри управління, к.е.н., Акіліна О.В., старший викладач кафедри фінансів та економіки, к.е.н., Казак О.О. та заступник декана факультету інформаційних технологій та управління, к.е.н, Обушний С.М. розповіли старшокласникам про роботу Факультету, кафедр, цікаві сторони професії економіста, фінансиста, управлінця, інформатика, повсякденне життя студентської громади грінченківців.

Сподіваємося на подальший розвиток співпраці з майбутніми абітурієнтами!