Презентація наукової роботи Факультету інформаційних технологій та управління

21 лютого 2017 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулася презентація наукової роботи факультету. На захід було запрошено проректора з наукової роботи Віннікову Наталію Миколаївну, співробітників НМЦ ДНПП, заступників та відповідальних з наукової роботи інших структурних підрозділів нашого Університету. Презентацію проводила відповідальна з наукової роботи ФІТУ к.е.н.. доцент Акіліна Олена Володимирівна.

Учасники заходу були ознайомлені зі стратегічними напрямами наукової роботи факультету, зокрема дослідницьким, інноваційним та інтеграційним, зі змістовним наповненням нових наукових тем кафедр та першими практичними результатами проведених досліджень.

В рамках реалізації напряму інтеграції освіти, наукових досліджень та інновацій було представлено зміст та результати роботи «Лабораторії вбудованих систем» та представлено перші етапи реалізації проекту створення «Освітній простір G-HUB», який передбачає організацію online та offline виступів провідних фахівців в галузі менеджменту, проведення тренінгів, конференцій, вебінарів, залучення студентів та викладачів Університету до участі у грантових програмах. Презентовано шляхи активізації наукової роботи факультету з використанням моделі управління якістю Дж.Коллінза «Від гарного до великого», а також цікаві практикоорієнтовані дослідження студентів.