Весняна толока ФІТУ

28 березня 2017 року студенти, співробітники, адміністрація Факультету інформаційних технологій та управління в рамках загальноміського «Весняного благоустрою столиці» організували прибирання парку відпочинку «Оболонь» в урочищі Наталка, більш відомого як парк «Наталка». До заходу долучились студенти всіх спеціальностей факультету.
            Парк Наталка розташований поблизу Оболонської набережної і є одним з улюблених місць відпочинку жителів Оболоні. Чудове розташування, вихід до р. Дніпро, природнє середовище роблять парк дійсно привабливим для відвідування та відпочинку. Тому студенти ФІТУ доклали зусиль, щоб привести в порядок цей оазис райну.
         Ентузіазм та завзятість молоді зробили свою справу: і вже після кількох годин плідної праці студенти зібрали чималу купу сміття. Адже працювали з користю і для себе, і для рідного факультету та міста!
      Активно проявили себе студенти 1 та 2 курсу факультету інформаційних технологій та управління. Вони, як справжні господарі, показали свої вміння господарювати та любов до природи. А майбутні математики, інформатики, менеджери та фінансисти не тільки в теорії, а й на практиці довели, що вміють працювати.
Даний захід, який щорічно проводиться на нашому факультеті, це не лише прибирання, а й усвідомлення того, що людина, яка приділить увагу та час певній території, вже буде вагатися перед тим, чи смітити на ній. Адже після проведеної толоки залишається чистота не тільки довкола, але і в душі!