НАВЧАЄМО МАЙБУТНЬОМУ

Як обрати професію, яка буде актуальною після закінчення навчального закладу?

Сьогоднішній світ мінливий, за 2-3 роки, поки ти сидиш на студентській лаві, змінюється все: технології, професії, відносини між людьми. Те, що було актуально вчора –1 втратить свою важливість завтра. Тож як обрати вчорашньому школяру, куди податись здобувати професію, якщо важко зрозуміти, до чого готуватись?

В Україні не так багато навчальних закладів, які можуть підготувати фахівців згідно вимогам реалій ринку праці.

Факультет інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка готує таких спеціалістів, навички яких будуть актуальні зараз і залишатимуться такими у майбутньому в галузях  інформаційних технологій , програмування, інтернету речей, інформаційної безпеки, прикладної та бізнес-математики, математичного моделювання, менеджменту організвцій, управління навчальним закладом, управління електронним навчанням, фінансів, банківської справи, страхування, публічного управління та адміністрування, електронного урядування. Надаючи при цьому можливість навчання як на бюджеті, так і на контрактній формі при доступній вартості.