Відбулися збори трудового колективу ФІТУ

20 вересня 2017 р. на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулися Збори трудового колективу. Були присутні 59 делегатів від усіх структурних підрозділів Факультету (загальна кількість – 65 осіб). Представником адміністрації Університету на Зборах була Бондарева О.Є., проректор з науково-методичної, соціально-гуманітарної роботи та лідерства. На порядку денному розглядалися питання затвердження річного звіту декана про діяльність Факультету та оцінка діяльності декана на посаді; дообрання виборних представників від Факультету до складу Вченої раду Факультету та обрання виборних представників від Факультету на Конференцію трудового колективу Університету.

За результатами таємного голосування Зборів трудового колективу діяльність декана Факультету Михацької Алли Валер’янівни за 2016 – 2017 навчальний рік вважати задовільною (Роздано бюлетенів - 57, «Задовільно» - 54, «Незадовільно» - 3, Недійсних бюлетенів - 0).