Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім

Немає професій з великим майбутнім, але є професіонал з великим майбутнім.

(Д. Сейерз)

Кожна людина – неповторна особистість, яка має свої професійні задатки, здібності, риси характеру. Щоб уникнути розчарувань у майбутньому професійне самовизначення варто розпочинати ще зі школи, об’єктивно, зважено та свідомо робити свій вибір, не підлаштовуватись під чиїсь вподобання, а опиратись на власні. Саме від цього важливого кроку залежатиме подальша професійна реалізація, радість та задоволення від улюбленої справи.

Одним з основних факторів підготовки учнівської молоді до вибору майбутнього фаху та формування у старшокласників спрямованості на майбутній професійний успіх є система заходів професійної орієнтації.

Зважаючи на це, 21 жовтня 2017 року Факультет інформаційних технологій та управління організував та провів День відкритих дверей, на якій в якості запрошених учасників виступили випускники загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл та ліцеїв м. Києва.

Викладачі та студенти Факультету – математики, інформатики, фінансисти та менеджери різних курсів презентували гостям повний обсяг можливостей, які надає своїм студентам наш Факультет. Ми впевнені, що 5 локацій, які функціонували в цей час: «жива» математика, цікаві фінанси, школа лідерства, робототехніка та 3D-моделювання, обов’язково привернули увагу до наших спеціальностей всіх присутніх та подарує нам у наступному навчальному році нових студентів.