Майстер-клас «Формула мого успіху»

14 листопада 2017 р. відбувся відкритий майстер-клас «Формула мого успіху» для студентів ІII курсу Інституту філології, Інституту журналістики, Факультету інформаційних технологій та управління, Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту. Захід відбувся в рамках дисципліни за вибором, курсу «Психологія успіху» за підтримки викладача кафедри практичної психології Краєвої О. А. Запрошеним тренером була старший науковий співробітник ННЦ культури лідерства, кандидат психологічних наук Білошицька Анастасія. В ході заняття студенти охоче залучилися до активної роботи та виявили, що для успішної діяльності їм необхідно розширяти свої професійні знання, вдосконалювати свої навички та чітко ставити цілі. Кожний учасник мав змогу розробити власну формулу успіху, спираючись на свої цінності, цілі та ресурси.

MK Formula moho uspikhu - dystsyplina za vyborom