Конкурс «Педагогіка в житті»: психолого-педагогічні виміри

17 листопада 2017 р. в складі журі конкурсу аматорського відео «Педагогіка в житті» психологічне оцінювання відеотворів здійснювала старший співробітник ННЦ культури лідерства, кандидат психологічних наук Анастасія Білошицька. Журі було представлено експертами різних галузей, в т.ч. педагогіки, психології, журналістики, історії. Студенти практично відтворили свої знання з педагогіки, презентувавши авторські відеопроекти. Відео розкривали нагальні та соціально значущі питання: відносини у родині, дитячі страхи, самовдосконалення педагога, особливості інклюзивної освіти, ставлення до обраної професії тощо. Найкращі роботи були відзначені журі наприкінці конкурсу, студенти отримали дипломи та подарунки на згадку.