Ми пишаємося нашими студентами!

Вітаємо студентів ФІТУ, які отримали високі нагороди, дипломи, грамоти та медалі, за спортивні та культурно-мистецькі досягнення:

Дударенко Богдан, студент І курсу, спеціальності «Менеджмент»:

Дипломи 2 ступеню на дистанціях 100 та 200 метрів на спині, Традиційного Міжнародного турніру з плавання, який проходив 20-22 грудня 2017 р., в місті Мінськ, Республіка Білорусь.

Грамота за І місце серед колективу «Grinchenkoswimming» у XV змаганнях з плавання серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка «Мій вибір – здоров’я!» на дистанції 100 метрів з комплексного плавання.

Поляков Андрій, студент І курсу, спеціальності «Комп’ютерні науки»:

Дипломи володаря гран-прі у номінації «Вироби з глини» за участь у виставках в рамках культурно-мистецького проекту «Україна іде по землі»

Грамота за І місце у Всеукраїнський новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція»

Ми пишаємося нашими студентами!