Майстер-клас "Майстерність не має статі"

Сучасний темп розвитку суспільства вимагає від людини бути більш гнучкою. Тому перед нами особливо гостро постає питання стереотипізації за гендерною ознакою. Попри те, що ми зустрічаємось із цим явищем щодня і в побутовій, і в професійній сфері, замислюємось ми про це все ж не часто.

23 квітня 2018 року студенти та співробітники факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка мали змогу поспілкуватись на цю актуальну та цікаву тему на інтерактивному занятті «Майстерність не має статі». Тренером виступила Олена Остапчук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальних технологій, директорка Центру гендерної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Учасники спробували відчути себе у різних соціальних ролях, зустрітись із своїми та чужими стереотипами, а також зрозуміти чим це може бути небезпечними. Особливо цінними були висновки зроблені нашими студентами наприкінці заняття.