Школа тьюторінгу студентів ФІТУ як запорука успішної самореалізації молоді

Навчання в університеті – один з найзахопливіших періодів життя молоді. Цей час сповнений великих надій, грандіозних ідей та мрій, тому дружнє коло і міцна підтримка викладачів стають трампліном для втілення планів.
Безперечно, кожна молода особистість проходить життєву школу в стінах закладу вищої освіти. Вона знайомиться з тими питаннями, на які, можливо, не зверталася увага раніше, стикається з конкретними проблемами реалізації свого професійного шляху, самовизначення й особистісного розвитку. Звідси й виникає нагальна потреба у створенні системи взаємозв’язків між досвідченими представниками активу закладу вищої освіти й новими членами студентської громади.
    Школа тьюторства, яка була проведена 14-15 травня 2018 р. в стінах ННЦ культури лідерства, об’єднала креативну й ініціативну команду факультету інформаційних технологій. Майбутні наставники для студентів  продемонстрували творчий підхід, глибоке розуміння ролі тьютора в житті університету. Разом з тренером школи, кандидатом психологічних наук Білошицькою Анастасією, учасники тренінгу опрацювали практичні питання тьюторського супроводу, зокрема способи організації молоді, шляхи формування лідерських якостей; розробили кодекс обов’язків наставників та ознайомилися з методами розвитку креативності й генерування ідей.
Ми впевнені, що з такими наставниками будь-якому студенту навчання буде лише у радість!