Військова підготовка за програмою офіцерів запасу 2019

27 лютого 2018 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулась зустріч студентів із заступником начальника кафедри військової підготовки Національного університету оборони України імені Івана Черняховського – кандидатом технічних наук, доцентом, полковником запасу Марценківським Вадимом Тадеушевичем

Він розповів про переваги навчання за програмою підготовки офіцерів запасу з присвоєнням первинного офіцерського звання за військово-обліковими спеціальностями для нашого факультету «Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем», «Бойове застосування інженерно-технічних з’єднань, військових частин (підрозділів) та «Фінансове забезпечення і економіка бойової та господарської діяльності військ (сил)».

Після закінчення навчання випускники мають можливість отримати первинне офіцерське звання. Ті, хто виявлять бажання поступити на навчання, пройдуть конкурсний відбір під час якого будуть враховуватися рівень успішності навчання студента у ВНЗ, придатність до військової служби за станом здоров’я, професійно-психологічні якості, засвоєння програми допризовної підготовки, а також рівень фізичної підготовки. Навчання здійснюється протягом двох років один раз на тиждень.