Якісна освіта та успішне професійне майбутнє

Правильний вибір професії є основою для самоствердження в суспільстві, важливим етапом соціалізації особистості на шляху до самостійного життя. Найбільшого успіху в професії досягає той, для кого вона стала результатом свідомого та самостійного вибору. Дане положення лягло в основу профорієнтаційної діяльності, яка проводиться на Факультеті інформаційних технологій та управління.

В умовах сучасності затребуваними є спеціалісти, що володіють компетентностями оперативно знаходити та застосовувати інформацію, моделювати складні процеси, проводити обчислення, швидко адаптуватися до соціально-виробничих процесів, а також фахівці, які здатні до постійного самовдосконалення в умовах глобальної комунікації та інформатизації суспільства. Спеціальності, які запроваджені та розвиваються на Факультеті інформаційних технологій та управління: комп’ютерні науки, кібербезпека, математика, фінанси, банківська справа та страхування, економіка, менеджмент, в повній мірі відповідають вимогам сьогодення.

Ця теза була однією з багатьох, на яку звертали увагу 17 квітня 2019 року під час зустрічей з випускниками освітніх закладів міста Корсунь-Шевченківський Черкаської області, Бодненко Дмитро Миколайович та Семеняка Світлана Олексіївна (доценти кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін), Мазур Наталія Петрівна (доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки).

У співбесідах зі студентами педагогічного коледжу імені Тараса Шевченка, учнями 11 класів Корсунь-Шевченківської гімназії та Корсунь-Шевченківського ліцею, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1, 2, 5 піднімалися питання нової освітньої стратегії Університету, заснованої на практико орієнтованому навчанні. Особлива увага, як зі сторони учнів так і зі сторони вчителів, приділялася інформації щодо умов вступу, кількості бюджетних місць на відповідні спеціальності та вибору навчальних практик з перспективою подальшого працевлаштування.

Говорять, що ніякий вітер не буде попутнім, якщо ти не визначився з напрямком руху. Сподіваємося, що профорієнтаційна робота, яку проводять викладачі ФІТУ, допоможе випускникам зорієнтуватися у світі професій і відшукати свій напрямок.