Рада роботодавців

Голова ради роботодавців Факультету - Катющенко Ольга Володимирівна, директор сервісних служб ТОВ «Старлайт Продакшн», кандидат технічних наук .

 

СЕКЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА МАТЕМАТИКИ»

Голова секції – Квятковська Ксенія Станіславівна, провідний спеціаліст з управління талантами компанії SoftServe (Talent Operations Excellence Senior Specialist).

Спеціальність «КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ»

  • Олексійчук Юрій Миколайович - начальник відділу аутсорсингу та сервіс компанії Accord Group (комплексний захист та безпека інформаційних даних підприємств).
  • Домотенко Олена Григорівна - менеджер програм корпоративної соціальної відповідальності Cisco в Україні.
  • Ломаковська Ганна Віталіївна - директор Ліцею інформаційних техно­логій № 79, заслужений працівник освіти.
  • Жучков Василь Анатолійович - провiдний iнженер iнтегрованих телекомунiкацiйних технологiй вiддiлу впровадження та розвитку програмно-апаратних систем Департаменту впровадження програмно-апаратних та iнформацiйно-комунiкацiйних систем СКП Київтелесервiс.
  • Удовиченко Євгеній - координатор IT Academy компанії SoftServe.
  • Чемерис Олександр Анатолійович - доктор технічних наук, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України.
  • Багацький Олексій Валентинович - кандидат технічних наук, с.н.с., старший науковий співробітник відділу відеосистем реального часу Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України.

 Спеціальність «МАТЕМАТИКА»

  • Бойко Вячеслав Миколайович - доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу математичної фізики Інституту математики НАН України.
  • Ковальова Галина Аркадіївна - директор спеціалізованої школи № 17 Подільського р-ну м. Києва з поглибленим вивченням математики.
  • Квятковська Ксенія Станіславівна - провідний спеціаліст з управління талантами компанії SoftServe (Talent Operations Excellence Senior Specialist).
  • Терлецька Катерина Валеріївна - доктор фізико-математичних наук, с.н.с., старший науковий співробітник відділу моделювання морських та річкових систем Інституту проблем математичних машин і систем НАНУ.
  • Годлевський Віталій Станіславович - доктор технічних наук, директор ТОВ «ДИСИТ» (розробка обчислювальних методів і програмних комплексів для розрахунків та оптимізації режимів мережних магістральних газотранспортних систем, розробка і виробництво пристроїв для діагностики стану обладнання).

Спеціальність «КІБЕРБЕЗПЕКА»

  • Єрмошин Валерій Віталійович – к.т.н., начальник департаменту інформаційної безпеки НЕК «Укренерго».
  • Гулак Геннадій Миколайович – к.т.н., доцент, завідувач лабораторії кібербезпеки Інституту проблем математичних машин та систем Національної академії наук України. доцент, завідувач лабораторії кібербезпеки Інституту проблем математичних машин та систем Національної академії наук України.
  • Угрімов Володимир Миколайович – начальник відділу систем захисту інформації НВФ «КРИПТОН».
  • Татьянін Вячеслав Вікторович – директор ТОВ «АВТОР».
  • Березюк Анатолій Сергійович – консультант з інформаційної безпеки, ТОВ «Бережа Секьюрити».

 

СЕКЦІЯ «УПРАВЛІННЯ, ФІНАНСІВ ТА ЕКОНОМІКИ»

Голова секціїБобров Євгеній Анатолійович, доктор економічних наук, начальник відділу інформаційного супроводження фінансово-економічної діяльності Департаменту інформаційного супроводження Дирекції інформатизації та аналізу ДП НАЕК «Енергоатом».

Спеціальність «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ»

  • Вороніна Вікторія Валентинівна – керівник Напрямку HR Київського ГРУ ПриватБанку.
  • Новіков Артем Вікторович – управляючий партнер консалтингової компанії ТОВ «Діалог-Класик».
  • Сосновський Олександр Святославович – директор Генеральної дирекції ПрАТ «УПСК».
  • Поздєєва Катерина Вікторівна – начальник управління фінансів освіти, культури, суспільних комунікацій, фізичної культури та спорту, Департаменту фінансів виконавчого органу КМДА.
  • Соболєв Юрій Миколайович – заступник начальника Фінансового управління, начальник відділу бюджетного планування Міністерства в справах ветеранів України.

Спеціальність «ЕКОНОМІКА»

  • Приходько Наталя Володимирівна – керуючий Віце-президент, Консорціум «Індустріальна Група».
  • Федяєв Сергій Анатолійович – директор Товариства з обмеженою відповідальністю  «Українська інвестиційно-будівельна компанія "Новоград».
  • Віровець Денис Володимирович – директор ТОВ «Скіф консалтінг Україна».
  • Бобров Євгеній Анатолійович– доктор економічних наук, начальник відділу інформаційного супроводження фінансово-економічної діяльності Департаменту інформаційного супроводження Дирекції інформатизації та аналізу ДП НАЕК «Енергоатом».
  • Шемаєв Володимир Володимирович – доктор економічних наук, керівник проєктного офісу АТ «Укрзалізниця».
  • Шемаєва Людмила Григорівна – доктор економічних наук, головний консультант відділу економічної стратегії центру соціальних економічних досліджень Національного інституту стратегічних досліджень.

Спеціальність «МЕНЕДЖМЕНТ»

  • Юрійчук Іван Ярославович - Державна служба якості освіти України, директор департаменту акредитації та моніторингу.
  • Тросюк Світлана Дмитрівна - Навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа І ступеня-гімназія №143» Оболонського району м. Києва, директор, кандидат педагогічних наук.
  • Копил-Філатова Тетяна Василівна - начальник Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.
  • Проценко Галина Олександрівна - Український гуманітарний ліцей Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, заступник директора з ІКТ, кандидат педагогічних наук.
  • Єфременко КатеринаСергіївна - КБУ «Контактний центр міста Києва», начальник відділу взаємодії з громадськістю та засобами масової інформації.
  • Мосійчук Тетяна Констянтинівна - Голова правління ПрАТ «УПСК».
  • Мірошніченко Вадим Володимирович - ТОВ «ДТЕК ЕНЕРГО», керівник проектів Департаменту з технічного розвитку Дирекції з видобутку вугілля.
  • Катющенко Ольга Володимирівна - директор сервісних служб ТОВ «Старлайт Продакшн», кандидат технічних наук.
  • Харченко Мар’яна Григорівна - ТОВ «Сандико», Клуб активного відпочинку «Подольский», директор салону.
  • Дрозд Яна Вiкторівна - керівник проектів департаменту продажів ТОВ «Оушен Медіа Плюс».
  • Каченюк Тетяна Олександрiвна - комерцiйний директор МК ТРК ICTV.

Спеціальність «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВННЯ»

  • Попатенко Марина Миколаївна - заступник міністра Міністерства молоді та спорту України.
  • Дехтярчук Олександр Володимирович - директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України, Депутат Верховної ради України VIII скликання.
  • Журова Ольга Миколаївна - заступник керівника апарату Київської обласної державної адміністрації.